PROFESJONALIZM W KAŻDYM DECYBELU

Wiedza, Doświadczenie, Pasja, Muzyka

Akustyka nie jest dla nas jedynie sposobem na życie zawodowe. To styl i sens życia. Słuchanie muzyki jest naszą pasją. Wiele lat zainteresowania nagłaśnianiem samochodów, zdobyte doświadczenia oraz wiedza uzyskana na kierunku Inżynierii Dźwięku Politechniki Wrocławskiej pozwoliły nam zbudować solidne podstawy by powołać do życia firmę Auto Melodia. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości usług przy zachowaniu doskonałej jakości obsługi klienta. Specjalizujemy się w montażu nagłośnień pojazdów oraz budowie instalacji multimedialnych. Posiadamy w ofercie produkty liderów światowego rynku car audio. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług oraz niezawodność oferowanych przez nas urządzeń.
1000 WAT DOŚWIADCZENIA

Wieloletnie zainteresowanie akustyką, Wiedza poparta praktyką

Pierwsza wykonana przez nas instalacja powstała po koniec lat 90'tych. Od tego czasu sukcesywnie poszerzamy swoją wiedzę i doskonalimy jej zastosowanie w praktyce. Praca nad wieloma projektami pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które umożliwia budowę wysokiej klasy systemów w autach naszych klientów. Odbiór muzyki jest subiektywnym odczuciem, które posiada indywidualne cechy poszukiwane przez słuchacza. Nasze doświadczenie w połączeniu z wiedzą pozwala tworzyć projekty, które trafiają w gusta naszych klientów.

  
BRZMIENIE TAKIE JAK LUBISZ

Indywidualne podejście, Spersonalizowane projekty, Profesjonalne oferty

Rozpoczynając naszą działalność wyznaczyliśmy sobie pewne cele. Nie chcieliśmy stać się kolejną firmą, która jest w stanie konkurować z innymi jedynie niską ceną. Kluczowym elementem jest dla nas profesjonalna usługa połączona z wysoką jakością obsługi, którą cechuje indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego klienta. Wszyscy słyszymy inaczej, więc nie można oferować masowo tych samych rozwiązań. Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na bardzo dobrą komunikację oraz przygotowanie zaawansowanej oferty spełniającej założenia nakreślone podczas rozmowy wstępnej. Jeżeli chcecie Państwo poczuć się wyjątkowo, to zachęcamy do kontaktu z nami.
20-20000Hz ZAKRES Usług

Wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna usługa

Specjalizujemy się w nagłośnieniu pojazdów oraz budowie systemów multimedialnych. Dzięki temu, że skupiamy się na wąskiej specjalizacji możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi z tego zakresu. Wykonamy dla Ciebie kompleksowe nagłośnienie samochodu od podstaw instlalując głośniki, wzmacniacze, okablowanie oraz wykonując adaptację miejsc montażowych. Zajmiemy się również poprawą brzmienia fabrycznego systemu. Zadbamy o multimedia instalując stację multimedialną, monitory w zagłówkach lub podwieszany monitor. Świadczymy również usługi z zakresu wyciszania samochodów. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych producentów, które w połączeniu z naszą pracą zapewnią Wasze zadowolenie. Zachęcamy do kontaktu z nami.

 Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK