Marka BMW od lat produkuje samochody, które dostarczają wiele radości fanom tej marki. Jest wiele elementów, za które możemy je kochać, ale posiadają również pewne wady, które ciężko zaakceptować. Na pewno należy do nich system audio.

Projektanci BMW zastosowali rozwiązania, które powodują, że brzmienie systemów w ich autach jest na bardzo przeciętnym poziomie. Można zaobserwować ten efekt w starszych generacjach samochdów, ale i w nowych modelach nie zadbano o poprawę tego elementu.

Na szczęście producenci wysokiej klasy systemów audio wyszli na przeciw oczekiwaniom posiadaczy samochodów marki BMW i opracowali systemy dedykowane dla nich. Mowa o firmie Audio System, która posiada w swojej ofercie Audio System X200 BMW PLUS oraz Galden z produktem Gladen ONE 201 BMW oraz Gladen ONE 201 BMW Extreme . Są to klasyczne konstrukcje trójdrożne oparte na głośniku niskotonowym w rozmiarze 200 mm, średniotonowym 100mm oraz wysokotonowej kopółce 25mm. Dodatkowo na wyposażeniu zestawu jest zwrotnica głosnikowa. Systemy te oferują zdecydowanie więcej od tego co zagwarantował producent. Brzmienie w zakresie niskich rejestrów (bas) jest mocne, precyzyjne, z dużą głębią i ciepłym profilem. Pasmo średnich i wysokich częstotliwości brzmi składnie, przestrzennie z odpowiednią ilościa detali. Przesiadka na jeden ze wspomnianych zestawów zdecydowanie poprawi brzmienie systemu audio w Twoim samochodzie.

Systemy te dedykowany są do następujących modeli samochodów: BMW seria 5 (E60/E61, F10/F11), X5 (E70, F15), X6(E71), seria 4 (F32), seria 1 (E82/E84/E87/E88/F20/F21), seria 3 (E90/E91/E92/E93/F30/F31/F35), seria 6 (F12/F13), X3 (F25).

Systemy te instalowaliśmy już wielokrotnie w autach naszych klientów. Zdobyliśmy dzięki temu doświadczenie, które pozwala nam wykorzystać w pełni ich potencjał. Tylko profesjonalny montaż pozwoli Państwu cieszyć się brzmieniem na najwyższym poziomie. Nie ryzykuj i oddaj swoje auto w ręce profesjonalistów, którzy zatroszczą się o nie i wprowadzą do jego wnetrze zupełnie nowe brzmienie.

Jeżeli jesteś właścicielem jednego z tych samochodów, to zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy Ci ofertę na bardzo atrakcyjnych warunkach.Mamy również propozycję dla starszych modeli samochodów, do których należy E39, E46 oraz wielu innych, które odwiedzały naszą firmę. Skontaktuj się z nami, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić, abyś mógł w końcu usłyszeć muzykę na odpowiednim poziomie. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK