Lexus IS
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Mieliśmy przyjemność kolejny raz pracować przy najnowszym modelu Lexusa, który przyjechał do nas praktycznie prosto z salonu. W naszej opinii marka ta znacząco poprawiła stylistykę wnętrza tych pojazdów i stanowią bardzo ciekawą ofertę na rynku motoryzacyjnym. Tym razem nagłaśnialiśmy najbardziej popularny model w palecie tego producenta. Jest nią seria IS. Marka ta posiada pewną przewagę nad innymi samochodami klasy premium, która umożliwia budowanie naprawdę dobrze brzmiących systemów. Chcecie się dowiedzieć o czym mowa ?  
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

  
Lexus NX
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Kolejny raz w tym roku spotykamy się z marką Lexus. Tym razem najnowszy SUV o oznaczeniu NX. W naszej opinii jest to bardzo dobrze dopracowany stylistycznie model, który dodatkowo kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest hybrydowa jednostka napędowa. Na szczęście samochód ten ma też słabe strony. Jest nią fabryczny system audio. Wspólnie z nami właściciel samochodu postanowił coś z tym zrobić.
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

  
Lexus IS 350
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Naszą pasją jest nagłaśnianie samochodów, a fascynacją właściciela auta z kolejnego projektu, są pojazdy o ponadprzeciętnych osiągach. Po Seacie Leonie przyszedł czas na Lexusa serii IS350. Ponad 300 koni mechanicznych, które zapewniają potężną dawkę adrenaliny podczas przemieszczania się po drogach. Przyzwyczajenie do brzmienia lepszego od fabrycznego audio pozostało i w koljenym samochodzie realizujemy pierwszy etap prac.
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

 


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK