Nissan 350Z
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Nissan 350Z w czasach swojej świetności był samochodem, który był obiektem westchnień wielu amatorów małych, sportowych coupe. Samochód dziś jest zdecydowanie bardziej dostępny i dalej może się podobać. Posiada bardzo proporcjonalną, stylową linię nadwozia. Wnętrze jest niewielkich rozmiarów, ale osoba znacznej wysokości może spokojnie znaleźć wygodną pozycję za kierownicą. Brzmi świetnie, ale jak gra fabrycze audio ? Niestety nie jest najlepiej i dlatego właściciel postanowił z nim coś zrobić. 
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

  
Nissan Qashqai
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Kolejny realizowany przez nas projekt był dla nas pewnego rodzaju odskocznią od dominacji aut niemieckich, które odwiedzały w ostatnim czasie nasz warsztat. Tym razem mieliśmy okazję popracować przy jednym z najbardziej popularnych aut ostatnich lat wywodzących się spod skrzydeł Nissana. Skontaktował się z nami Piotr, który poinformował nas, że system w jego samochodzie brzmi jak komputerowa "Manta".  Standardowo pomogliśmy  naszemu klientowi znaleźć skuteczne rozwiązanie.
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

  
Nissan 350Z
MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA

Budowa systemów audio jest procesem, który należy w zakresie całego toru starannie zaplanować, ale nie musimy wykonywać instalacji w pełnym zakresie już na samym początku. Poszczególne elementy mogą być wdrażane etapowo. Z takim podejściem mamy do czynienia w naszym następnym projekcie. Została wykonana zabudowa pierwszego elementu i już umawiamy się na kolejne prace. 
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i galerią instalacji.

 


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK