Długotrwałe przebywanie w miejscach, w ktorych panuje hałas powoduje stres oraz zwiększa poziom zmęczenia. Podczas podróży samochodem jesteśmy narażeni na oddziaływanie wielu źródeł hałasu. Mogą one być spowodowane szumem powietrza, toczących sie po drodze opon oraz głośno pracujących układow samochodu. Jednak istnieją skuteczne sposoby walki z hałasem i z naszą pomocą możesz poprawić komfort podróży swoim samochodem.

Co jest nasza ofertą ? W odróżnieniu od innych firm nie oferujemy pakietów, które moga być nieskuteczne w Twoim samochodzie. Za każdym razem dokonujemy indywidualnej analizy w kontekście identyfikacji źródeł hałasów w Twoim samochodzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wyciszenie w zakresie newralgicznych dla Twojego pojazdu obszarach.

W naszej pracy korzystamy z materiałów, które odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami w zakresie pochłaniania szkodliwych dźwięków. Są to produkty dedykowane do tego typu zastosowań i pochodzą z ofety między innymi takich firm jak: Dynamat, GMS, STP.

Popraw z nami swój komfort swojego podróżowania i skorzystaj z naszej oferty !Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK